Zanim się spotkamy

Interesuje Cię terapia?

Wielu ludzi ma mieszane uczucia na temat rozpoczęcia terapii i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Rozpoczęcie terapii może być przerażającym, onieśmielającym wysiłkiem, podczas którego próbujesz zaufać komuś i powierzyć najbardziej intymne apekty Twojego życia. Czasem nie zdajesz sobie nawet sprawy jak zwykła rozmowa o róznych sprawach może faktycznie pomóc.

Moja rada dla osób, które czują się ostrożne lub niepewne w stosunku do terapii jest dwojaka. Po pierwsze, nie jesteś sam. Wielu ludzi obawia się rozpoczęcia terapii i to jest zupełnie normalne i zrozumiałe. Po drugie, zdobądź odwagę i daj sobie szansę. Masz naprawdę mało do stracenia rozpoczynając terapię. Możesz przyjśc na jedną sesję lub dwie i zawsze możesz zrezygnować, jeśli okaże się, że to nie działa tak jak sobie wyobrażałeś. Musisz jednak pamiętać, że terapia potrafi być doświadczeniem, które może zupełnie zmienić Twoje życie i twoje zrozumienie dla innych - dlaczego nie dać sobie szansy?

Jak będą wyglądać pierwsze sesje?

Zadzwoń do mnie pod numer 500-476-909 lub napisz email, aby umówić się na wstępne spotkanie. Pierwsza sesja da nam możliwość poznania siebie nazwajem. To będzie też ważna okazja, aby zobaczyć, czy terapia jest tym, co może Tobie pomóc, a Ty będziesz w stanie określić czy czujesz się komfortowo i czy odpowiam Tobie ja oraz styl, w jakim prowadze terapię. Czasam proces "poznawania się" może trwać kilka sesji; jeśli okaże się, że terapia może pomóc, będziemy ustalać kolejne sesje - zazwyczaj raz w tygodniu.